הקוסמטיקה הפרא רפואית – מה עומד מאחורי התואר

 

תואר קוסמטיקאית

 

 

אם נסתכל אחורה להיסטוריה של המקצוע שלנו בארץ, תמיד שאפנו להתקדם, להתעלות על עצמינו ולתת את השרות הטוב ביותר ללקוחה.תואר תמיד חפשנו "תואר" שישקף את רצינות המקצוע שלנו. ויש כאלה עדין היום, שמציגות את עצמן כקוסמטיקאיות רפואיות. כוונתן אינה שלילית, אך התואר אינו נכון. הדבר נכון לקוסמטיקאית שעברה השכלה רפואית בעלת תעודות בלבד.

 

אז מדוע הקוסמטיקאית נקראת פרא-רפואית?

 

בשנים האחרונות חל שינוי רב בתדמית ובהכשרת הקוסמטיקאית. שילוב של עבודת ידיים ומכשור רב עוצמתי משפיעים יותר על תוצאות הטיפולים. מכשירים כמו מיקרודרמבריישן, IPL ואולטרסוניק בנויים היום בטכנולוגיה מתקדמת והשפעתם במכון הקוסמטי מוכחת במחקרים דרמטולוגיים על ידי היצרנים. את כבר לא אותה הקוסמטיקאית עם ידי הזהב שעושה מסז' טוב וזו הסיבה שלקוחות מגיעים אליך. אלה קוסמטיקאית בעלת ביטחון וידע לשפר את תוצאות הטיפול הרבה מעבר ל"עבודת כפיים".

 

 

מוצרי הקוסמטיקה הינם נושא העומד בפני עצמו. מוצרים ייחודיים שמרכיביהם קבלו תפנית מעולם הרפואה. מרכיבים יקרים ופעילים שנמצאו עד כה במוצרים מעולם הרפואה ניתן למצוא היום בתכשירי הקוסמטיקה. פפטידים , מרכיבים החודרים לתא המורכבים ממולקולות מופחתות משקל, סינתזה של מרכיבים המותאמים לרקמת העור הפכו לחלק משפיע במוצר, ועימו ניתן לטפל בעור הלקוחה ובאמת להגיע לתוצאות מדהימות הן ברקמה העור והן במראהו.  

 

מכשור ומוצרים פעילים מעניק לנו, הקוסמטיקאיות, מגוון טיפולים שנוכל לבצע למגוון בעיות העור במיוחד ע"י שימוש בפילינגים. פיגמנטציה, אקנה, פוסט אקנה, טיפולים לאנטיאייג', טיפולי מזותרפיה, טיפולים לחיזוק ומיצוק שרירים הינם חלק ממגוון הטיפולים הקיימים כאשר התוצאות היום משופרות בצורה משמעותית. את מסוגלת לשדרג את העור ולנצח קמטוטים, למגר את האקנה הכי קשה ולטפל בכל סוגי העור ואפילו העדינים והרגישים ביותר. היום את גם חייבת לתת תשובות ללקוחות שפעם לא תמיד יכולת.לימודים כתבה תואר

 

כל הכלים הללו מאלצים אותך להיות בסופו של דבר בעלת ידע רב ואם לא אז לרכוש אותו בהמשך הדרך. השתתפותך בקורסים מתקדמים, התנסות במוצרים חדשים, ביקור בכנסים מקצועיים ותערוכות הם חלק  מרכישת הידע הזה ושדרוגך המקצועי ועל כן עליך לתפוח לעצמך על השכם.

 

אז מדוע הקוסמטיקאית נקראת פרא-רפואית?

 

משום שאת עושה הכל, מתחדשת, לומדת, מתנסה וצובת מיומנות שאין כמוה. מומחית בתחומך. זאת ההוכחה שאת אכן, קוסמטיקאית פרא מדיקלית, את לא זקוקה לאישור מאף אחד.