מרים קיסר בדיסלדורף - beauty

 

artical pic

 

מרים קיסר בדיסלדורף - beauty
מביאה לך את החדשות בתערוכה המרכזית בדיסלדורף גרמניה

אחת התערוכות הגדולות לקוסמטיקה אסתטיקה ויופי נערכות מידי שנה בחודש מרץ, בדיסלדורף גרמניה. בתערוכה ניתן לראות מכשור, אריזות, מוצרי פדיקור ומניקור, טיפולי גוף ואיפור. תערוכה יפיפייה מרשימה בעיצוב מושקע אלגנטי ומרתק. אולמות ענק המחולקים לנושאים מובילים: פדיקור מניקור, מכשירים, כלים מקצועיים, ריהוט קוסמטי ותכשירים מכל התחומים. המבחר עצום והיצע רב מאד, המציגים הגיעו מגרמניה, אנגליה, קוריאה, הולנד ומקצוות העולם.

באולם ענק למוצרי קוסמטיקה הדגימו מציגים מרחבי העולם תפעול מכשירים ושימוש במוצרים חדשים.

שלל ביתנים יפים,  מיוחדים להפליא ומושכים את העין.

 

 

artical 1

 

 

 

 דוגמא יוצאת דופן, היא של חב' האיפור  karyolan שהציגה ביתן הבנוי מזכוכית, ובו מיני מפעל לייצור ליפסטיקים. הקהל צפה בתהליך והתפעל

 

diseldorf 5

באולם שהתמקד באיפור קבוע ניתן לראות שחברות איפור קבוע, הרחיבו את תחומם ומשווקים גם איפור ומוצרים ותחומי הסבה נוספים כמו טיפול המזותרפיה.
כשנכנסים לאולם התצוגה של בניית ציפורניים אפשר לקבל סחרחורת ממגוון המוצרים לקים, מסירי לק, משייפי ציפורניים וכל המוצרים הנלווים לתחום 
זה.

דיסלדורף 17

 

  מי שמחפשת תכשיטים, תמצא כאן, אקססוריז, תכשיטים יפיפים, תיקים, נעלים צעיפים ואביזרי יופי, שגם הם חלק מתערוכה זו. 

במקום הסתובבו אלפי בעלי המקצוע עם מזוודות / סלסילות, אשר רכשו מוצרים, כלי עבודה ומכשור מקצועי. תערוכת דיסלדורף נותנת במה לשיווק ומכירה ועל כן כל מציג ערך מבצעים אטרקטיביים למשתתפי הכנס.
אי אפשר להשאר אדישים לנוכח האווירה בתערוכה, משטחי הרצפה הוורודים שכיסו את רחבי האולמות מנברשות הקריסטל שירדו מהתקרה. הכל נראה אלגנטי, עשיר ומרהיב.
השירות במקום מעורר התפעלות, מסעדה לכל דורש, קיוסקים לארוחות מהירות, טעימות שתייה ועוד...

דיסלדורף 3

בכל אולם היה מרכז להרצאות שנקרא "טרפ פוינט" נקודת מפגש. לאורך כל היום התנהלו הרצאות, הדגמות, ותחרויות איפור, הכול על מנת למשוך את הלקוח לעסקים.
בשטח הקוסמטי הושם דגש על מכשור ושיטות לטיפולי מזותרפיה גם השנה זהו הטרנד החם ביותר, כל מה שניתן לעשות לטיפולי מיצוק ואנטי אייג'. מכשור האיפור הקבוע הפך לחלק ממכשור מקצועי לטיפולי הקוסמטיקה המתקדמים.
תערוכה זו היא בין הבולטות בשוק העולמי בנושא היופי, בתערוכה זו ניתן להרגיש כיצד מפגשים של אנשי מקצוע מרחבי העולם יוצרים אנרגיות טובות ואהבה למקצוע.
בתערוכה השנה כבכול שנה היו נושאים מובילים. להלן סקירת הנושאים:
בתחום האיפור הקבוע:
הושם דגש על המראה הטבעי בו הציגו מיומנויות טכניקות ושיטות עבודה ע"מ למשוך ולהוכיח מקצועיות גבוהה. לנוכח ההדגמות בידי מומחים בתחום ניתן לראות כי את המראה הטבעי ניתן ליצור בטכניקות ודרכים שונות. בגבות העפעפיים והשפתיים, כאשר מראה השיער גם השנה היה גולת הכותרת.
החברות המובילות בתחום האיפור הקבוע כבר לא מסתפקים במכירת מכשור, צבעים מחטים והדגמת טיפולים. אלא הרחיבו את ההיצע בשירותים ובמוצרים נוספים.
חברות אילו מציעות לקהל המקצועי "אקססוריס" נוספים כגון: מוצרי איפור, ומוצרי טיפוח קוסמטי. ובכך הרחיבו את מתן השירותים לקהל מקצועי רחב יותר.
חברות אחרות שמו דגש לטיפולי הפרא רפואי ונתנו מענה לטיפולי המזותרפיה המקצועיים. טכנאית האיפור הקבוע או קוסמטיקאית יכולה להשתמש במכשור שברשותה לביצוע טיפולי יופי ולמכור ללקוחה ערכות מוצרים המתאימים לשימוש ביתי. הקוסמטיקאית יכולה לרכוש מכשיר איפור קבוע ולהוסיף את טיפול המזותרפיה לסל השרותים הקיים.

בתחום הקוסמטיקה הכללית:
גם השנה הושם דגש על מכשור המשלב מס' טכנולוגיות בד בבד. מכשור פוטוטרפיה משולב, מכשירים המשייפים כמו פילינג מכני משולבים במכשירים גורמי החדרה לעור כמו אולטראסוניק וגלווני מכשירים למזו המופעלים ע"י מחטים וקרני אור.
גם השנה הדגש עדיין היה טיפולי מיצוק וחידוש העור במיוחד עם טכנולוגיית המזותרפיה כאשר הדגש הושם גם על טקסטורת העור וצלקות באזורי הגוף השונים.
למוצרי הקוסמטיקה הוספו מרכיבי פפטידים מתקדמים, הבולטים מבניהם תאי גזע מצמחים, וכל זה על מנת לחדש תאים ולשפר קימטוטים בטיפולי יופי וספא.

תערוכה זו מרנינה את הלב וגורמת לך לרצות להיות חלק מחגיגה זו. ובתחומינו ניתן לראות את התקדמות הטכנולוגיה הן בנושא המכשור והן בנושא יצור התכשירים, כך שמקצועות היופי הינם מתפתחים בהתאם לדרישות הקהל הרחב ולקהל המקצועי.

 

לצפייה בתמונות מתוך התערוכה לחץ כאן

 

 

דיסלדורף 12