מכשור מקצועי או גימיקי

 

 

gimic or Instrumentation

 חברת אפל השיקה שני דגמי אייפון חדשים 5S ו-5C והוכיחה בזאת כי יש לה את זה! הם אולי לא מציגים יותר מידי פיתוחים, אך לפחות בעלי גימיק חדשני והוא סוקר טביעות האצבע. בגדול, הדגמים אינם מהפכניים אבל מה שהם עושים, הם עושים בצורה המעולה ביותר. ולמרות זאת יותר מ 9 מיליון מכשירי אייפון נחטפו בסוף השבוע הראשון למכירתם וזאת משום שכולנו אוהבים גימיקים ובמיוחד עם המכשירים עושים את פעולתם בצורה הטובה ביותר.
לעיתים הגימיקים הם מקור משיכה לקהל הלקוחות שלנו, ואם המכשיר עושה את עבודתו כראוי אז הרווחנו כפליים. בזמנים אילו ניתן למצוא מכשירים מתקדמים וחדשניים הנעשים קטנים יותר ומכילים יותר ויותר פונקציות. בעבר נאלצנו להשתמש במכשירים שונים לפעולות שונות לדוגמא, מכשיר להסרת שיער ומכשיר למיצוק העור. היום, במכשירים המתקדמים, מבצעים את אותה פעולות השונות בלחיצת כפתור קלה.
להלן סקירה קלה של 5 מכשירים וגימיקים אשר בעזרתם ניתן להרחיב את מתן השירותים ולפנק את הלקוחות שלנו.
מכשור לטיפול מזותרפיה ללא מחטים בשילוב טכנולוגיות& Cryo Meso: עיקרון השיטה היא דרך להחדרת חומרים בשיטת הננו, דרך תעלות תא באמצעות דופק אלקטרוני הגורם למנגנון התעלות להיפתח. כאשר הדופק האלקטרוני מפסיק כך גם התעלות נסגרות. מערכת זו אינו משנה את המבנים הביולוגיים ופונקציות של התא ומשמשת כדרך שאינה כימית להעברת ה- DNA וחומרים שונים מחוץ לתאי החיים.

מכשיר לניתוח העור בטכנולוגיית בתלת מיימד: מכשיר המבצע הקלטה בזמן אמת את הדינמיות של מצב העור בטכנולוגיה מתקדמת של UV ומתחברת לכל מחשב בחיבור USB רגיל. מערכת זו יכולה לנתח סוגים של בעיות כמו עור פיגמנטים, קולגן פגוע, אלסטיות ירודה, נקבוביות מורחבות, אקנה, רגישות ולחות לא מאוזנים. היא גם מספקת דו"ח מקיף עם המוצרים המומלצים בהתאמה אישית לכל לקוח. בעלת שלושה מצבי זיהוי: פני עור, שכבות עמוקות ואור סגול.

מכשיר להפחתת שומן ע"י חום וקור: דרך טבעית ומהפכנית לאבד שומן עקשן
המסייע לרדת במשקל. עיקרון הטיפול מבוסס על העובדה כי בקירור תאי שומן מכווצים את גודל התאים וגורמים, בתהליך שאינו פולשני, לגוף שלנו להוציאם כפסולת דרך כבד. שילוב התהליך החום גורם להאיץ את מערכות הגוף להוציא ולפרק את תאי שומן והפסולת כמה שיותר מהר.

מכשיר מסרק המעורר גדילת שיער בשילוב טכנולוגיית לייזר, חשמל ו LED: במסרק זה כל טכנולוגיה עובדת על בעיה אחרת ושילובם מביא למקסימום תוצאות טיפול. הלייזר מעורר את זקיקי שיער, מפעיל את התחדשות תאי קרקפת ומשפר את חילוף חומרים המזינים החשובים לתוך הזקיק. פעימה חשמלית בתדר נמוך מאיצה את הייצור של זקיק שיער וטכנולוגית ה LED מעוררת את התחדשות התאים.
בשילוב שלושת הטכנולוגיות, ספיגת תזונת השיער משתפרת מאוד כתוצאה מכך משיגים ההתחדשות של זקיקי שיער בריא יותר, ניתן למנוע נשירת שיער נוספת ולהמריץ את צמיחת השיער ומעניק גירוי לצמיחת שיער חדשה.

רולר לקסם בעיניים: מכשיר קומפקטי, מעוצב להפליא לטיפול אינטנסיבי המשלב מס' טכנולוגיות LED, גלווני, חום ועיסוי. מכשיר היכול להאיץ את זרימת דם ואת חילוף החומרים את יכולת התחדשות האורגניזם, להקל על עייפות, ולעזור לשרירים ולעצבים להירגע.
טיפול ב LED משפר את זרימת דם וחיזוק סיבי הקולגן להפחתת קמטים ולגרום לעור תחושה חלקה ואלסטית יותר (הגל קל מתאים לסביבת העיניים).עם טכנולוגיית הגלווני ניתן להפוך את המוצרים לטיפוח עור בקנה מידה ננומטרי, ולגרום למוצרי טיפוח העור לחדור לעומק העור בקלות. חימום עיסוי ברולר בזווית של 360 מעלות אנו מאיצים את זרימת הדם וחילוף חומרים, מנקה רעלים וע"י כך יעיל לכהות מתחת לעיניים.
אז מכשיר מקצועי או גימיקי? – למה לא גם וגם! אין גבול ליצירתיות ולפיתוח הטכנולוגי בתחום הקוסמטיקה. מזל שלידיים שלנו אין תחליף...